Chór Domu Wschodniego!

Chór Domu Wschodniego!

Lubisz śpiewać? Chesz nauczyć się śpiewać? Znasz kogoś, kto kocha śpiew? Powiedz mu o naszym zaproszeniu, które kierujemy do dzieci i młodzieży: zapraszamy bardzo serdecznie do międzynarodowego chóru, który tworzymy! Będziemy śpiewać w różnych językach i stylach!

Chórem dyrygować będą bracia Szymon i Suhail Sammoun, którzy do Łodzi przyjechali z Syrii. Mają duże doświadczenie muzyczne, biorą udział w licznych koncertach, również za granicą. Śpiewają i grają od wielu lat. Suhail jest absolwentem Akademii Muzycznej w Damaszku, obecnie studiuje realizację dźwięku w Poznaniu. Szymon skończył klasę skrzypiec na drugim stopniu w szkole muzycznej w Damaszku. Obaj śpiewali w chórze przez wiele lat. Mają także doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą. Na zamieszczonym zdjęciu widzicie ich podczas koncertu w Warszawie, który towarzyszył zorganizowanej przez Dom Wschodni wystawie fotografii Antoine'a Makhdisa.

Jeśli chcesz dołączyć do chóru lub zgłosić swoje dziecko, napisz do nas: kontakt@domwschodni.pl lub zadzwoń: 510 812 152.

Zapraszamy!

Files to download