Dom dla migrantów: wyprawka na dobry początek

Dom dla migrantów: wyprawka na dobry początek

Dom dla migrantów w Tunezji, nad którym pracujemy razem z Wami od kilku miesięcy, nabiera coraz bardziej konkretnych kształtów. Spośród naszych Afrykańskich przyjaciół wybraliśmy już wolontariuszy, którzy zatroszczą się o prowadzenie domu. Jesteśmy dogadani z właścicielem domu, w którym zorganizujemy centrum pomocy i wsparcia. Nasi przyjaciele w Tunezji są w trakcie zakładania stowarzyszenia, które będzie naszym lokalnym partnerem w realizacji całego przedsięwzięcia.

Bardzo dziękujemy Wszystkim, którzy dołączyli do grona "Przyjaciół Afryki" i regularnie wspierają istnienie domu. Dzięki Wam udało nam się pokrywać dotychczasowe koszty utrzymania domu!

Ponieważ przechodzimy do kolejnego etapu mamy ogromną prośbę do wszystkich, którym leży na sercu los migrantów z Afryki i którzy swoim zaangażowaniem chcą dołączyć do naszego projektu wsparcia. Stajemy wobec konieczności pokrycia dość znacznych kosztów związanych z wpłaceniem kaucji za wynajęcie domu oraz jego wyposażeniem. Kaucja wynosi 5000 PLN, doposażenie domu drugie tyle. Będziemy bardzo wdzięczni za każdy grosz, który złoży się na tę "wyprawkę na dobry początek".

Wsparcie na wyprawkę dla Domu dla migrantów w Afryce Północnej można przekazać na konto:

Stowarzyszenie "Dom Wschodni - Domus Orientalis"
mBank: 70 1140 2004 0000 3002 7483 9388

Tytuł przekazu: Afryka

Przekaż 10 PLN      Przekaż 30 PLN       Przekaż 50 PLN

Przekaż 100 PLN     Przekaż 300 PLN     Przekaż 500 PLN

Dziękujemy!

Files to download