Promotor polszczyzny

Promotor polszczyzny

 

Stowarzyszenie "Dom Wschodni" buduje przestrzeń spotkania przede wszystkim z ludźmi Bliskiego Wschodu, ale nie tylko, gdyż pojawiają się w Domu także cudzoziemcy z Europy i Afryki. Jest to dla nas okazja do doświadczania przyjaźni i jedności między ludźmi, poznania ich i ich świata oraz przybliżania im Polski. Dlatego między innymi prowadzimy projekt "You can sing it!", który otwiera cudzoziemców na polską historię i kulturę przez świat muzyki, ale także systematycznie prowadzimy lekcje języka polskiego.

Cudzoziemcy, którzy w Domu Wschodnim wprowadzani są w arkana polskiej mowy pochodzą z Zimbabwe, Rwandy, Ukrainy, Pakistanu i Libii. Lekcje organizujemy dla 10 osób w dwóch grupach: początkującej i średnio zaawansowanej.

Chcemy Was zaprosić do współpracy w promowaniu polszczyzny wśród cudzoziemców poprzez sponsorowanie od jednej do czterech lekcji w miesiącu według Waszych możliwości. Chcemy, żebyście też towarzyszyli cudzoziemcom, których uczymy polskiego, poprzez kontakt e-mailowy z nimi. Raz w miesiącu otrzymacie od jednego z naszych uczniów e-mail z podziękowaniem za wsparcie i krótkim opisem postępów, które poczynił w opanowywaniu naszego języka.  

W imieniu Domu Wschodniego i cudzoziemców dziękujemy za Wasze wsparcie i zaangażowanie!

Przekaż wsparcie i zostań promotorem polszczyzny!

30 PLN - Jedna lekcja miesięcznie

60 PLN - dwie lekcje miesięcznie

90 PLN - trzy lekcje miesięcznie

120 PLN - cztery lekcje miesięcznie

Odpowiednią kwotę można przekazać bezpośrednio na konto Stowarzyszenia:

Stowarzyszenie "Dom Wschodni - Domus Orientalis"
ul. Więckowskiego 13, Łódź
mBank: 70 1140 2004 0000 3002 7483 9388
Tytuł przelewu: Promotor polszczyzny

Bardzo dziękujemy!

 

Files to download