Przekaż 1% podatku na Dom Wschodni

Przekaż 1% podatku na Dom Wschodni

Pod koniec ubiegłego roku nasze Stowarzyszenie uzyskało status Organizacji Pożytku Publicznemu, dzięki czemu składając rozliczenie podatkowe możecie nas wskazać jako beneficjenta 1% waszego podatku podając w odpowiednim miejscu deklaracji numer KRS 0000457665

Będziemy niezwykle wdzięczni za taką decyzję i wsparcie, które dzięki temu otrzymamy. Przede wszystkim pozwoli nam to rozwinąć działalność pomocową, którą prowadzimy obecnie w Libanie, Syrii, Egipcie i Tunezji, ale także zintensyfikować nasze działania w kraju, aby coraz lepiej wykonywać zadanie, dla którego powołaliśmy do istnienia Stowarzyszenie: umacniać jedność, promować braterstwo, wspierać ubogich.

Poza tym świadomość, że zdecydowaliście się przekazać procent Waszego podatku, który jest tak naprawdę częścią owoców Waszej codziennej pracy przeznaczoną na rzecz dobra wspólnego, jeszcze bardziej umocni naszą więź z Wami. Wasz podatek będzie nie tylko wspierał polskie państwo i jego instytucje, ale ten 1% wesprze naszą organizację, która buduje most między Polską a Bliskim Wschodem i tworzy relacje między Polakami i mieszkańcami krajów, w których jesteśmy obecni.

Bardzo dziękujemy za Wasze wsparcie!   

Files to download