Urodziny "Domu Wschodniego" już za dwa tygodnie. Zrobicie nam prezent?

Urodziny "Domu Wschodniego" już za dwa tygodnie. Zrobicie nam prezent?

10 kwietnia Dom Wschodni będzie obchodził swoje dziesiąte urodziny. Jeśli chcecie zrobić nam z tej okazji mały prezent, mamy dla Was konkretną propozycję.

Rok temu pojawił się w Domu Wschodnim ważny członek rodziny, bo trudno nam o nim myśleć jak o zwykłej rzeczy: samochód. Uratował naprawdę sporo ludzi uciekających przed wojną w Ukrainie i do dziś niesie pomoc tym, którzy najbardziej jej potrzebują. Dzięki niemu możemy docierać do północnych i wschodnich granic kraju, w którym cały czas są ludzie potrzebujący naszej obecności i wsparcia.

Ostatnie kilka miesięcy były dla niego trudne, gdyż przechodził gruntowną rekonwalescencję: wymianę silnika i kilka mniejszych, choć równie ważnych napraw. Dziś jest (prawie) jak nowy i jesteśmy pewni, że pozostanie ważnym elementem Domu Wschodniego przez lata. Koszty tych napraw były jednak znaczące, faktury w sumie opiewały na około 15.000 PLN. Dzięki Waszemu wczejszemu wsparciu udało się pokryć znaczną część tej sumy.

Jeśli przy okazji naszych urodzin chcecie nam zrobić jakiś prezent, to parę złotych na pokrycie kosztów napraw naszego samochodu bardzo się przyda. Gdyby z tej okazji trafiła do nas kwota 10 000 PLN, to odnowiony samochód będzie w całości Waszym prezentem dla Domu Wschodniego i wypisane na jego boku hasło "wszyscy braćmi" będzie się odnosić także do niego.

Środki na prezent urodzinowy - pokrycie kosztów naprawy samochodu :"Domu Wschodniego" można przekazywać na konto:

Stowarzyszenie „Dom Wschodni – Domus Orientalis”

ul. Piotrkowska 80, 90-102 Łódź

mBank, 70 1140 2004 0000 3002 7483 9388

Tytuł przelewu: na cele statutowe

Środki na Dom Wschodni można także przekazać metodą szybkich płatności

Przekaż 30 PLN     Przekaż 50 PLN     Przekaż 100 PLN

Dziękujemy!

  

Files to download