Warsztaty artystyczne

Warsztaty artystyczne

Serdecznie zapraszamy na organizowane przez Dom Wschodni warsztaty artystyczne prowadzone przez Mahmouda Yakouba, absolwenta Amerykańskiego Uniwersytetu w Kairze.

Podczas warsztatów prowadzonych w języku angielskim będziemy rozmawiać o sztuce I kulturze Bliskiego Wschodu, będziemy wykonywać prace inspirując się cywilizacją koptyjską, starożytnym Egiptem, Grecją, sztuką romańską oraz islamską. Wykonamy kilka prac malując oraz zaprojektujemy cyfrową rzeźbę.

Następnie podczas warsztatów zajmiemy się również projektowaniem biżuterii oraz rysunkiem. Będziemy używać różnych technik, takich jak pastele oraz akryle.

Przyjdź i dołącz do nas w każdą wtorek oraz czwartek o 19.00.  To będzie dobra okazja, by uwolnić swoje emocje oraz odkryć w sobie artystę!

Będziemy wdzięczni, jeśli biorąc udział w warsztatach wesprzecie Stowarzyszenie kwotą 20 złotych, ale jeśli chcecie uczestniczyć a nie możecie przekazać datku, nie wahajcie się przyjść! Przekazanie pieniędzy nie jest warunkiem udziału w warsztatach!

Zainteresowanych udziałem w warsztatach prosimy o potwierdzenie obecności wysyłając e-mail (kontakt@domwschodni.pl), dzwoniąc do mnie lub wysyłając sms na numer: 696900132.

ZOSTAŃ PATRONEM "DOMU WSCHODNIEGO"