Zostań patronem naszego Stowarzyszenia

Zostań patronem naszego Stowarzyszenia

Drodzy, jesteśmy na platformie Patronite! Szukamy sponsorów, którzy każdego miesiąca pomogą nam pokryć konieczne wydatki związane z funkcjonowaniem "Domu Wschodniego": wynajem lokalu, rachunki za prąd, telefon, koszty utrzymania stron internetowych, księgowości, opłat ze zlecenia, które nie mogą być wykonane przez nas samych. Stawkę ustalacie Wy: może to być nawet jedynie 5 złotych! Naprawdę, wierzymy, że razem możemy zrobić wielkie rzeczy. 

Jeśli wierzycie w naszą działalność, lubicie i cenicie to co robimy, prosimy serdecznie o wsparcie. Bez niego, niestety ciężko jest funkcjonować i planować kolejne projekty. To naprawdę dla nas ważne, dzięki temu możemy pomagać i będziemy pomagać na Bliskim Wschodzie oraz w Polsce, realizować nowe pomysły. Nasze działanie opieramy głównie o pracę wolontariuszy, nie chcemy uzależniać się od kapryśnych grantów lub jednego czy drugiego sponsora: liczymy na Was, naszych przyjaciół i sympatyków.  Dzięki Wam rozwijamy skrzydła od samego początku!

Jeśli chcesz i możesz zostać naszym patronem, kliknij tu: https://patronite.pl/domwschodni

O tym, dlaczego warto nas wspierać i budować Dom Wschodni wspólnie oraz o podziękowaniach dla osób, które do tej pory zawsze są z nami, możesz przeczytać w tekście ks. dr. Przemysława Szewczyka, prezesa naszego Stowarzyszenia

Stokrotne dzięki za jakiekolwiek wsparcie! 

Files to download