Związać koniec z końcem...

Związać koniec z końcem...

Początek miesiąca to data magiczna, taki mały "nowy rok", który składnia do podsumowań, budzi nadzieje i obawy... Od kiedy działam jako prezes w Stowarzyszeniu, ten moment zawsze daje mi radość z tego, co udało się zrobić w minionym miesiącu, ale budzi równocześnie pytania o to, jak nam pójdzie w następnym.

Dzięki Bogu i dobrym ludziom we wrześniu udało nam się podsumować wyprawę do Syrii z Caritas Archidiecezji Łódzkiej, przeprowadzić koncert finałowy YCSI, rozpocząć działalność Szkoły RHESIS, zorganizować kolejne Różańce za braci, kiermasz w Phillipsie i jeszcze kilka większych i mniejszych spraw. Dziękuję gorąco wszystkim, którzy włączają się w Dom Wschodni!

Dzieki zaangażowaniu członków wspierającym już dużo mniejszym stresem są comiesięczne zobowiązania finansowe, które z konieczności łączą się z naszym działaniem. Bardzo, bardzo dziękuję każdemu, kto regularnie wspiera Dom Wschodni swoim comiesięcznym datkiem. Wasze 20 czy 50 złotych naprawdę jest ważne. Dzięki nim udaje nam się wiązać koniec z końcem.

Nie ukrywam, że jeszcze kilku członków wspierających bardzo przyda się Domowi Wschodniemu, żeby początek miesiąca witany był z większym spokojem. Mam więc gorącą prośbę do każdego, kto czyta te słowa: kliknij w link poniżej (budujmy razem Dom Wschodni), poświęć chwilę na przeczytanie tej strony i - jeśli możesz - dołącz do grona członków wspierających nasze Stowarzyszenie. Naprawdę nie chodzi o zaangażowanie, które będzie dla Ciebie obciążeniem, ale o drobny, systematyczny dar, który pomoże nam spokojnie działać w Polsce i realizować nasze cele.

Z serca dziękuję!

Budujmy razem Dom Wschodni!

Files to download