Daj pracę! Mamy już 30 000 złotych! Dziękujemy!

Daj pracę! Mamy już 30 000 złotych! Dziękujemy!

Od początku września zbieramy środki na projekt "Daj pracę!", którego celem jest wsparcie mieszkańców zrujnowanego na skutek wojny Aleppo. W chwili obecnej zebrana kwota przekroczyła 30000 złotych. Bardzo Wam dziękujemy! Na tę kwotę składają się darowizny od bardzo wielu ludzi, nie tylko od zamożnych darczyńców, którzy mogą sobie pozwolić na duże wpłaty, ale także od ludzi, którzy wysupłali ze swoich budżetów po 10 czy 50 złotych. Bardzo dziękujemy w imieniu mieszkańców Aleppo! Cieszymy się niezmiernie, że zgodnie z naszymi przewidywaniami, Polacy odczuwają szczerą solidarność z Syryjczykami cierpiącymi z powodu zniszczeń wojennych i związanego z nimi bezrobocia. Ten gest solidarności, który wspólnie czynimy, przywraca im nadzieję.

Dziękujemy bardzo za wsparcie medialne projektu "Daj pracę!", którego udzieliły różnego rodzaju media. O projekcie opowiadaliśmy w TVP, TVP 3TVP PoloniaTVN24Radiu Łódź, na stronach portalu Onet.pl i wPolityce. Dziękujemy przedsiębiorcom i instytucjom, które zaangażowały się w projekt! Dziękujemy każdemu, kto o akcji "Daj pracę!" opowiadał swojej rodzinie, przyjaciołom i znajomym! Tylko dzięki mobilizacji wielu ludzi i środowisk realizujemy ten projekt!

Zbiórka darowizn na projekt "Daj pracę!" potrwa do końca tego tygodnia, w drugiej połowie listopada zgromadzone środki trafią do mieszkańców Aleppo.

29 listopada o godz. 20.00 w Teatrze D.O.M w Łodzi (ul. Piotrkowska 243) odbędzie się koncert charytatywny Izy Połońskiej "Osiecka dla Aleppo", który podsumuje pierwszy etap realizacji projektu "Daj pracę!". Mamy nadzieję, że tego dnia poznacie beneficjentów projektu.

Ponieważ wśród bardzo wielu ludzi projekt pomocowy na rzecz Aleppo "Daj pracę!" spotkał się z dużym zrozumieniem, będziemy go kontynuować. Przez portal WspieramDobro.pl nadal można przekazywać środki na odbudowanie miejsc pracy w Aleppo.

WIĘCEJ O PROJEKCIE "DAJ PRACĘ!"

WESPRZYJ PROJEKT!

ZOSTAŃ PATRONEM "DOMU WSCHODNIEGO"