•  0
  Stowarzyszenie

  Buduj z nam Dom Wschodni

    Dom Wschodni Redakcja        0        Zgłoś treść

  Mieszkańcy Katowic, Łodzi, Warszawy, Wrocławia, Gdańska i innych miast - w sumie dzisięciu - ruszyli wpław do Aleppo w ramach organizowanego przez Dom Wschodni projektu "Płyniemy do Aleppo". Trudno opisać wszystkie naprawdę wzruszające chwile i spotkania, których byliśmy świadkami, gdy tak wielu ludzi poświęcało swój czas i siły, żeby dać wyraz solidarności z mieszkańcami Bliskiego Wschodu. Po raz kolejny uświadomiliśmy sobie, jak bardzo Polska potrzebuje "Domu Wschodniego", miejsca gdzie można poznać i spotkać kolebkę chrześcijaństwa i europejskiej cywilizacji. Dlatego przy tej okazji chcemy gorąco Was zaprosić do budowania wspólnie "Domu Wschodniego".

  Akcje charytatywne, które organizujemy spotykają się z bardzo życzyliwym przyjęciem i hojnym odzewem, dzięki czemu możemy w Waszym imieniu przekazywać najbardziej potrzebującym mieszkańcom konkretne wsparcie.  Bardzo za to dziękujemy!

  Waszej pomocy potrzebujemy jednak także i my, żebyśmy mogli organizować Stowarzyszenie "Dom Wschodni". W olbrzymiej części projekty, które widzicie, realizujemy pracą wolontaryjną. Pewne wydatki są jednak konieczne: opłaty administracyjne, koszty zdań, które musimy zlecić osobom i firmom zewnętrznym, koszty komunikacji, druku matieriałów, działań promocyjnych. Miesięczny budżet na tego rodzaju wydatki to średnio ok. 4000 - 4500 zł. Sporą część tych środków członkowie Stowarzyszenia pokrywają z własnej kieszeni, czasem uda nam się znaleźć zasobnego w środki sponsora. Ponieważ jednak nasze osobiste środki nie są niewyczerpane, a hojnych sponsorów nie ma koniec końców aż tylu, mamy do Was ogromną prośbę o nieduże (niech to będzie nawet 30 - 50 złotych), ale systematyczne wsparcie naszego Stowarzyszenia. W ten sposób dołożycie swoją cegiełkę do budowy "Domu Wschodniego".

  Praktycznie systematycznego wspacia "Domowi Wschodniemu" można udzielić na dwa sposoby:

  1. Przez zgłoszenie członkowstwa wspierającego w Stowarzyszeniu: wystarczy wysłać e-mail na adres kontakt@domwschodni.pl z prośbą o przyjęcie do grona członków wspierających, na który odpowiemy wysyłając formularz zgłoszeniowy.

  2. Przez portal patronite.pl, na którym jesteśmy obecni tutaj www.patronite.pl

  Będziemy Wam bardzo wdzięczni za konkretne wsparcie naszego Stowarzyszenia. Będą Wam także wdzięczni mieszkańcy Bliskiego Wschodu, których wspieramy. Oprócz tego wszyscy będziemy mieli satysfakcję, że razem budujemy coś dobrego: Dom Wschodni w Polsce.

   


 •  


Napisz komentarz

Please Login to insert comment.

 

Rozmowy na Facebook'u