•  0
  Stowarzyszenie

  Wystartuj z nami z #dajpracęaleppo i pomóż!

    Dom Wschodni Redakcja        0        Zgłoś treść

  Drodzy Sympatycy Naszego Stowarzyszenia, od jakiegoś czasu, jak wiecie, zbieramy środki by móc zapewnić miejsca pracy Aleppiańczykom. Dziękujemy serdecznie za wszystkie wpłaty, dobre słowa i pomoc. Informacje o akcji docierają już do firm, środków masowego przekazu oraz prywatnych osób. Chcemy jednak zaangażować Was w akcję inaczej, niż może byście przypuszczali; nie każdy może pozwolić sobie na przekazanie pieniędzy, ale z pewnością każdy z nas ma telefon i może przygotować kartkę z napisem #dajpracęaleppo i zrobić sobie tzw. selfie! Dlaczego? Chcemy zebrać Wasze fotografie i uczynić jednocześnie każdego z Was ambasadorem akcji.  


  W czym to pomoże? Przede wszystkim, w promocji akcji w internecie. W ten sposób naprawdę możecie pomóc. Pod hasłem #dajpracęaleppo wpisanym na facebooku inne osoby, które o akcji nie wiedziały, będą mogły przeczytać, jak pomóc mieszkańcom Aleppo. Dzięki Wam!

  Pragniemy, żebyście dołączyli do nas i szerzyli informacje o tym, w jakiej kryzysowej sytuacji nadal znajdują się mieszkańcy Aleppo, że mimo, że w mediach o mieście przycichło, nadal potrzebują naszej pomocy. Wklejajcie swoje zdjęcia prezentujące hasło #dajpracęaleppo na swoich profilach fb oznaczając nasze Stowarzyszenie lub bezpośrednio na naszej stronie na facebooku: https://www.facebook.com/DomusOrientalisDomWschodni/

  Razem z nami #dajpracęaleppo!    


 •  


Napisz komentarz

Please Login to insert comment.

 

Rozmowy na Facebook'u