•  2
  Stowarzyszenie

  Promotor polszczyzny

    Dom Wschodni Redakcja        0        Zgłoś treść

  Stowarzyszenie "Dom Wschodni" buduje przestrzeń spotkania przede wszystkim z ludźmi Bliskiego Wschodu, ale nie tylko, gdyż pojawiają się w Domu także cudzoziemcy z Europy i Afryki. Jest to dla nas okazja do doświadczania przyjaźni i jedności między ludźmi, poznania ich i ich świata oraz przybliżania im Polski. Dlatego między innymi prowadzimy projekt "You can sing it!", który otwiera cudzoziemców na polską historię i kulturę przez świat muzyki, ale także systematycznie prowadzimy lekcje języka polskiego.

  Cudzoziemcy, którzy w Domu Wschodnim wprowadzani są w arkana polskiej mowy pochodzą z Zimbabwe, Rwandy, Ukrainy, Pakistanu i Libii. Lekcje organizujemy dla 10 osób w dwóch grupach: początkującej i średnio zaawansowanej.

  Chcemy Was zaprosić do współpracy w promowaniu polszczyzny wśród cudzoziemców poprzez sponsorowanie od jednej do czterech lekcji w miesiącu według Waszych możliwości. Chcemy, żebyście też towarzyszyli cudzoziemcom, których uczymy polskiego, poprzez kontakt e-mailowy z nimi. Raz w miesiącu otrzymacie od jednego z naszych uczniów e-mail z podziękowaniem za wsparcie i krótkim opisem postępów, które poczynił w opanowywaniu naszego języka.  

  W imieniu Domu Wschodniego i cudzoziemców dziękujemy za Wasze wsparcie i zaangażowanie!

  Przekaż wsparcie i zostań promotorem polszczyzny!

  30 PLN - Jedna lekcja miesięcznie

  60 PLN - dwie lekcje miesięcznie

  90 PLN - trzy lekcje miesięcznie

  120 PLN - cztery lekcje miesięcznie

  Odpowiednią kwotę można przekazać bezpośrednio na konto Stowarzyszenia:

  Stowarzyszenie "Dom Wschodni - Domus Orientalis"
  ul. Więckowskiego 13, Łódź
  mBank: 70 1140 2004 0000 3002 7483 9388
  Tytuł przelewu: Promotor polszczyzny

  Bardzo dziękujemy!

   


 •  


Napisz komentarz

Please Login to insert comment.

 

Rozmowy na Facebook'u