Zamów intencję mszy

Dawnym zwyczajem Kościoła katolickiego, który cały czas bardzo rozpowszechniony jest w Polsce, jest przekazywanie ofiary na utrzymanie duchownego przy okazji prośby o odprawienie mszy świętej w jakiejś osobistej intencji. Te pieniądze zwykle służą na codzienne wydatki księży. Są jednak duchowni, którzy utrzymują się w inny sposób i środki przekazane im przy okazji zamawiania mszy świętej chętnie przekażą potrzebującym, wśród których żyją. Zamawiając tutaj intencję mszy świętej przekazujesz środki na ręce duchownego Kościoła katolickiego w Syrii, Libanie, Egipcie, Sudanie lub Afryce Północnej, które trafią do tamtejszych ubogich! Dziękujemy!

Jak konkretnie przebiega zamówienie intencji?

1. Wypełnij zamieszczony niżej formularz.

2. Skontaktujemy się z Tobą, żeby potwierdzić przyjęcie intencji i jej datę, ustalić godzinę i miejsce, w którym będzie odprawiona.

3. Po potwierdzeniu poprosimy Cię o przekazanie ofiary, którą następnie przekażemy duchownym, którzy odprawią mszę w Twojej intencji.

4. Poinformujemy Cię o celu, na który została przekazana Twoja ofiara.

 

Po zamówieniu intencji dowolną kwotę, która będzie przekazana na wsparcie ubogich w krajach, do których przekazane zostaną intencje, należy wpłacić na konto:

Stowarzyszenie "Dom Wschodni - Domus Orientalis"

mBank: 70 1140 2004 0000 3002 7483 9388

Tytuł przekazu: Intencja