You can sing it! - śpiewamy dalej

You can sing it! - śpiewamy dalej

11 września miał miejsce finałowy koncert konkursu polskiej piosenki dla cudzoziemców "You can sing it!", który po raz kolejny odbył się w Tunezji. Dziesięciu finalistów przez ponad miesiąc przygotowało się do finału odkrywając polskie piosenki, pracując wytrwale nad wymową i ćwicząc występ z utalentowanymi muzykami. Ostatecznie najlepszy okazał się Izrael Mboyo z Konga, który wykonał "Orkiestry dęte" Haliny Kunickiej. 

Całe wydarzenie zostało zrealizowane dzięki zaangażowaniu wolontariuszy: Inocentego i Ezechiela, którzy zadbali o zaproszenie do konkursu młodych artystów z Afryki, czuwali nad organizcją przesłuchania i prób, przygotowali doskonale koncert i angażowali do udziału w projekcie trenerów wokalnych, muzyków, konferansjerów oraz zupełnie wyjątkową widownię.

Planujemy dalszą współpracę z nimi, żeby promować polską kulturę w świecie wspierając równocześnie młodych artystów w Tunezji i Afryce. Będziemy bardzo wdzięczni za wasze wsparcie, które umożliwi rozwój You can sing it!

Docelowo potrzebujemy zebrać kwotę 10 000 PLN, która pozwoli nam doposażyć studio, w którym będziemy realizować nagrania oraz pokryć koszty organizacji prób. Dzięki za każdą wpłatę na ten cel!

Wsparcie dla projektu „You can sing it!” można przekazać na konto:

Stowarzyszenie „Dom Wschodni – Domus Orientalis”
ul. Piotrkowska 80, 90-102 Łódź
mBank, 70 1140 2004 0000 3002 7483 9388
Tytuł przelewu: You can sing it

Można też skorzystać z metody szybkich płatności:

500 PLN       300 PLN       100 PLN 

 50 PLN       30 PLN       10 PLN 

Files to download