#Hot16Challenge ks. Szewczyka

#Hot16Challenge ks. Szewczyka

Zapewne słyszeliście o #Hot16Challenge, bo muzyczna inicjatywa mająca na celu wsparcie medyków walczących z epidemią koronawirusa stała się wydarzeniem szeroko dyskutowanym także poza światem rapu. Do włączenia się w akcję nominowany został także ks. Przemysław Szewczyk, który razem ze swoimi przyjaciółmi przygotował swoją odpowiedź na zaproszenie. Muzykę przygotował Charme Lokole, w refrenie usłyszycie także Francka Owem, którzy wspólnie wykonywali francuską wersję "Raz po raz" grupy Perfekt (możecie ich posłuchać tutaj).

Zapraszamy Was do wysłuchania #Hot16Challenge ks. Szewczyka. W wideo zobaczycie także materiały z naszych projektów podejmowanych na Bliskim Wschodzie.

Jeśli chcecie razem z nami budować Dom Wschodni w Tunezji, zapraszamy do współpracy. Piszcie do nas, jeśli macie swoje pomysły i propozycje: kontakt@domwschodni.pl. Piszcie, jeśli chcecie odwiedzić Północną Afrykę razem z nami!

Będziemy też bardzo wdzięczni za materialne wsparcie, żebyśmy mogli pokryć konieczne koszty związane z legalizacją Stowarzyszenia w Tunezji oraz rozwijać naszą działalność, chociażby tworząc tak piękne nagrania, jak to, które wam pokazaliśmy.

Wsparcie na Dom Wschodni w Afryce Północnej można przekazać na konto:

Stowarzyszenie "Dom Wschodni - Domus Orientalis"
mBank: 70 1140 2004 0000 3002 7483 9388
Tytuł przekazu: Afryka

Przekaż 10 PLN      Przekaż 30 PLN       Przekaż 50 PLN

Przekaż 100 PLN     Przekaż 300 PLN     Przekaż 500 PLN

Dziękujemy!

 

Files to download