Szkoła Języków Wschodu i Zachodu RHESIS

Szkoła Języków Wschodu i Zachodu RHESIS

Szkoła Języków Wschodu i Zachodu „Rhesis” istnieje od 2014 roku. Oferujemy naukę łaciny i greki, które stanowią fundament naszej cywilizacji. Każdy kto pozna te języki będzie miał dostęp do największych dzieł światowej literatury, których nie sposób wymienić w krótkim tekście (np. Septuaginta, Nowy Testament, dzieła Platona, Cycerona, Owidiusza, Cezara, pisma greckich i łacińskich Ojców Kościoła). A to tylko jedna z wielu korzyści płynących z nauki  starożytnych języków.

W ofercie naszej szkoły znajduje się również język arabski. Zainteresowani kulturą arabską mają więc możliwość poznania języka, który dominuje dzisiaj na Bliskim Wschodzie.  

Od tego roku (2017/2018) proponujemy również naukę języka angielskiego, który pełni dzisiaj na świecie rolę, jaką dawniej w kręgu naszej cywilizacji odgrywała łacina.  

Zapewniamy naukę zarówno w systemie stacjonarnym w Łodzi (w naszej siedzibie przy ul. St. Więckowskiego 13) oraz naukę on-line. Dzięki temu każdy może rozpocząć swoją przygodę z językami starożytnymi (łaciną, greką) i nowożytnymi (arabskim i angielskim).

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.

Files to download