Mikołajki w Czerwonochradzie, czyli odrobina słodyczy w czasie wojennej goryczy.

Mikołajki w Czerwonochradzie, czyli odrobina słodyczy w czasie wojennej goryczy.

Od początku trwania wojny w Ukrainie, miasto Czerwonochrad (zachodni Ukraina) stało się naszym centrum działań pomocowych. Obecnie w ośrodku dla uchodźców wewnętrznych przebywa ponad 70 osób, głównie kobiet wraz z dziećmi. Ponadto wiele dzieci straciło na skutek działań wojennych swoich ojców. 

Zbliżają się Mikołajki i chcemy zorganizować „słodkie paczki” dla 80 dzieci wewnętrznych uchodźców z ośrodka, który wspieramy, ale także dla sierot i dzieci z najuboższych rodzin w Czerwonochradzie. Koszt jednej „słodkiej paczki” to 40 zł. Będziemy wdzięczni za każde wsparcie, które może przekazać na dwa sposoby: 

1) samodzielnie przygotowaną dla dziecka „słodką paczkę” (prosimy, żeby wartość takiej paczki była zbliżona do 40 PLN) można przynieść do klubokawiarni "Fratelli tutti" w Łodzi przy ul. Piramowicza 11/13 uzgadniając wcześniej datę i godzinę telefonicznie (668 571 976)). 

2) przekazać środki na "słodką paczkę” - 40 PLN - dorzucając się do zbiórki założnej na Facebook'u, korzystając z szybkich płatności lub wykonując przelew na nasze konto:

Zasponsoruj "słodką paczkę"

Przekaż środki na "słodką paczkę" na konto:

Stowarzyszenie "Dom Wschodni - Domus Orientalis"

mBank: 70 1140 2004 0000 3002 7483 9388

Tytuł przekazu: Słodka paczka

Bardzo dziękujemy za każdą złotówkę, która pozwoli osłodzić dzieciom w Czerwonochradzie gorycz tej wojny...

Files to download