Koncert finałowy "You Can Sing It!"

Koncert finałowy "You Can Sing It!"

"You can sing it!" (“Dasz radę to zaspiewać”) organizujemy już po raz czwarty. Ponownie zaprosiliśmy cudzoziemców do śpiewania polskich piosenek.
Już w najbliższym czasie zapraszamy wszystkich chętnych do zobaczenia i posłuchania jak sobie dają radę z trudnym wyzwaniem, jakim jest śpiewanie po polsku.

Koncert finałowy odbędzie się 7 września o godz. 19:00 w Teatrze DOM (ul. Piotrkowska 243 w Łodzi). Wstęp na koncert wynosi tylko 40 PLN, a dla rodzin 160 PLN (5 osób -1 bilet jest za darmo)! Wejściówki będzie można odebrać przed koncertem albo kupić online. Już teraz zachęcamy do rezerwowania, gdyż ilość miejsc na widowni jest ograniczona.
Bilety można rezerwować telefonicznie (nr.tel.:790 273 993), mailowo (kontakt@domwschodni.pl) lub poprzez wiadomość na profilu konkursu na Facebooku (https://www.facebook.com/youcansingit/). Wystarczy podać ilość potrzebnych wejściówek i nazwisko osoby, która odbierze je przed koncertem.


Zapraszamy też do odwiedzenia strony internetowej konkursu “You can sing it!”, na której możecie znaleźć nagrania z poprzednich edycji i przekonać się, że warto posłuchać cudzoziemców śpiewających polskie piosenki.

Files to download