Studenci z Katowic wspierają Syryjczyków

Studenci z Katowic wspierają Syryjczyków

Studenci związani z Duszpasterstwem Akademickim Centrum w Katowicach postanowili przeznaczyć swoją wielkopostną jałmużnę na rzecz cierpiących z powodu wojny Syryjczyków.

Na ich profilu na Facebooku czytamy:

Została nam jeszcze... jałmużna. Polecamy zainteresowanie Stowarzyszeniem niosącym pomoc chrześcijanom w krajach dotkniętych wojną: www.domwschodni.pl. Ponieważ koronawirus uniemożliwił nam przyjęcie i wysłuchanie w krypcie gości, podajemy ich numer konta: mBank 70 1140 2004 0000 3002 7483 9388. #zobacz #zachwyćsię #wesprzyj

Bardzo dziękujemy za każdą wpłatę tym bardziej, że zdajemy sobie sprawę z zasobności studenckich portfeli. Wasz młody wiek nie pozwala nam porównać tej sytuacji do "wdowiego grosza" z Ewangelii, ale bardzo nas porusza fakt, że dostrzegacie ludzi będących w jeszcze większej potrzebie i dzielicie się z nimi swoimi skromnymi środkami!

Niech Bóg błogosławi i hojnie odpowie na Waszą hojność!

Chcących dołączyć do studentów i wesprzeć projekty Domu Wschodniego w Syrii, zapraszamy do włączenia się w zbiórkę na rzecz Centrum Terre Sainte w Aleppo prowadzoną na Facebooku i na naszej stronie internetowej.

Files to download