Wasze zaangażowanie dodaje nam skrzydeł

Wasze zaangażowanie dodaje nam skrzydeł

Dzisiaj na skrzynce e-mailowej Domu Wschodniego znaleźliśmy taki list:

Temat: To wy wspieracie mnie, dziękuję!

Witam!
Jesteście wspaniali w tym co robicie zarówno na Bliskim Wschodzie jak i w Polsce. Bardzo Wam dziękuje za Świadectwo i podziwiam Was!
Chciałbym wspierać Was kwota 100 zl miesięcznie i  każdego 20ego miesiąca ustawiam stale zlecenie od 20 marca.
To Wy wspieracie mnie w byciu katolikiem !!! DZIEKUJE!
Niech Bóg Was błogosławi i strzeże!
Nie kryjemy, że takie wiadomości dodają nam skrzydeł! "Dom Wschodni" zaczęło tworzyć kilku zapaleńców i to, co widzicie że się dzieje, dokonuje się dzięki tytanicznej pracy wolontariuszy. Zrozumienie z Waszej strony i wsparcie, które nie jest tylko wsparciem moralnym, ale konkretnym przekazaniem środków na działalność Stowarzyszenia, jest dla nas bardzo cenne.
Projekty pomocowe, inicjatywy religijne, edukacyjne i kulturalne mają miejsce dzięki temu, że mamy środki na opłacenie czynszu, księgowości, jednego pracownika i pokrycie wszystkich koniecznych wydatków. A to zawdzięczamy członkom wspierającym, za co z całego serca dziękujemy i zapewniamy Was, że mamy głębokie przekonanie, że Dom Wschodni jest dziełem nas wszystkich.
W chwili obecnej 25 osób wspiera Dom Wschodni jako członkowie wspierający. Gdyby w tym gronie było 100 osób, poczucie bezpieczeństwa, że dzięki Wam powstanie co miesiąc konieczny dla funkcjonowania Domu Wschodniego budżet, będzie dla nas niezwykle cenne!
Zapraszamy do wspólnego budowania Domu Wschodniego!

Dołącz do grona członków wspierających Dom Wschodni!

Files to download