Koncert piosenek Agnieszki Osieckiej dla Aleppo

Koncert piosenek Agnieszki Osieckiej dla Aleppo

Serdecznie zapraszamy na wyjątkowy koncert piosenek Agnieszki Osieckiej "Dla Aleppo", który jest równocześnie podsumowaniem projektu "Daj pracę!" prowadzonego przez Dom Wschodni od września. Koncert odbędzie się w łódzkim teatrze DOM (ul. Piotrkowska 243) 29 listopada o godz. 20.00.

Iza Połońska w piosenkach Agnieszki Osieckiej zaprosi słuchaczy do świata pełnego spraw zwykłych, codziennych oraz wielkich – uniwersalnych, w świat niebanalny, choć pełen niespełnienia i nie zawsze idealny. Aranży kultowych piosenek podjął się Leszek Kołodziejski – akordeonista, pianista, aranżer i kompozytor. Projekt prezentowany był już w wielu miejscach w Polsce, zawsze przy ogromnym zainteresowaniu publiczności. Artystom towarzyszą znakomici łódzcy muzycy: ANTIDOTUM QUARTET, Michał Kobojek - saksofon, Paweł Stępnik – gitara, Piotr Pietrzak – perkusja, Michał Przeździecki – kontrabas. Gościnnie zaśpiewa Adam Rymarz. Usłyszymy m.in. takie piosenki jak "Zielono mi", "Na całych jeziorach Ty", "Sztuczny miód" czy "Nie żałuję".

Dochód z koncertu zostanie w całości przeznaczony na rzecz pomocy społeczności odbudowującej swoje życie w ruinach miasta Aleppo.

Bilety w cenie 40 są do nabycia w kasie teatru. Sprzedaż biletów prowadzona będzie także przed koncertem.

Serdecznie zapraszamy!

WESPRZYJ PROJEKT

ZOSTAŃ PATRONEM "DOMU WSCHODNIEGO"

Files to download